بازدید مدیر و مسیولین مدیریت خوزستان از شعبه مرکزی اهواز

در راستای برقراری ارتباط موثر با مشتریان صورت گرفت

بازدید مدیر و مسیولین مدیریت خوزستان از شعبه مرکزی اهواز

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان بهمراه مسیولین حوزه ستادی مدیریت از شعبه مرکزی اهواز بازدید و با مشتریان این شعبه گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، بازدید از شعبه مرکزی با هدف دیدار با همکاران ، گفتگو با مشتریان و پیگیری فرآیند بازاریابی و جذب منابع صورت گرفته است .

مدیر شعب استان با تاکید بر اهمیت شناسایی مشتریان و افراد مراجعه کننده به شعب بعنوان نقطه شروع مذاکره و بازاریابی گفت:

کسی که به شعبه مراجعه می کند در واقع فرصتی را با خود بهمراه می آورد که قدر این فرصت و شرایط را باید بدانیم . فرصت یاد شده دارای کمترین هزینه ، بیشترین امکان برای بازاریابی و بهره وری و صرف کوتاه ترین زمان ممکن برای متقاعد کردن وی برای برقراری تعامل و مراوده مالی است . پس آغاز بازاریابی و مذاکره با مشتریان از درون شعبه قابل رصد و پیگیری می باشد.

هرکدام از کارکنان می تواند به صورت هدفمند با صرف کم ترین زمان ممکن نسبت به انجام فرآیند بازاریابی مراجعه کنندگان شعبه اقدام نمایند که این عمل در واقع جذب مشتریانی است که به سراغ ما آمده اند و اگر تفکر جذب به همراه دانش و اطلاعات بانکی درکنار هم قرار گیرند مسلماً منجر به رضایتمندی و جذب مشتریان پایدار خواهد شد

درهرصورت همکاران با جدی گرفتن بازاریابی داخلی می توانند تحول شگرفی در حوزه های مختلف جذب منابع ایجاد کنند . بویژه در بخش های جذب منابع خرد ، پایدار و ارزان قیمت.

وی با اشاره به سایر فرصت های پیش آمده در بازاریابی داخلی افزود :

انتقال صحیح و دقیق مزایای و خدمات قابل رقابت بانک و همچنین تبلیغ ابزارهای جدید جذب منابع در کنار انجام امورات روزانه می بایست به عنوان یک فرهنگ برای تمامی همکارانی که در صف مقدم برقراری ارتباط با مراجعین و مشتریان قرار دارند نهادینه شود . همچنین انتقال نقطه نظرات و نیازمندیهای مشتریان به مسیولین شعبه از اقدامات اساسی دیگری می باشد که همکاران بانکی می بایست به صورت روزانه نسبت به انجام این مهم اقدام نمایند.

گفتنی است در این دیدار مدیر شعب استان بهمراه گروه بازاریابی مدیریت ضمن گفتگو با تعدادی از مشتریان و مراجعین شعبه مرکزی اهواز ضمن معرفی مهمترین خدمات و محصولات بانک به توضیحات و سخنان آنان گوش فرا دادند.

همچنین بعضی از مشتریان نسبت به افتتاح حساب و انتقال منابع خود به شعبه مرکزی اهواز اقدام نمودند.

Last Updated 1394/5/6