رشد 110 درصدی منابع جاری غیر دولتی در شعبه مرکزی اهواز

با تلاش همکاران

رشد 110 درصدی منابع جاری غیر دولتی در شعبه مرکزی اهواز

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان بهمراه معاونین مدیریت، مسیول حوزه حراست و رؤسای دوایر حوزه ستاد از شعبه مرکزی اهواز بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، پس از بازدید مسیولین مدیریت از دوایر و بخش‌های مختلف شعبه مرکزی اهواز وی در جمع کارکنان این شعبه حضور یافت و از تلاش و زحمات آنان تشکر و قدردانی به‌ عمل آورد .
در آغاز این نشست صمیمی مدیر شعب استان طی سخنانی اظهار کرد :
شعبه مرکزی اهواز در یک سال گذشته تاکنون روند خوب و رو به رشدی در بیشتر زمینه‌ها داشته است . رشد 110 درصدی منابع جاری غیر دولتی، افزایش رشد 45 در صد کل منابع، نزدیکی به اهداف فروش اقساطی مسکن مهر، افتتاح بیش از 108 فقره حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم که در میان شعب مرکزی کلانشهرهای کشور و تهران رتبه نخست و در بین شعب سراسر کشور رتبه دوم را به دست آورده است .
وی افزود:
منابع غیردولتی این شعبه از مرز 1200 میلیارد گذشته که این افزایش نتیجه مشتری مداری و مذاکراتی است که رییس شعبه با جدیت و همکاری و هماهنگی کارکنان انجام داده‌اند.
مدیر شعب استان با اشاره به روند رو به رشد سایر شاخص‌های مهم این شعبه تصریح کرد:
نسبت NPL شعبه نیز به عدد 65/1 رسیده که این نسبت از NPL مجموع شعب مدیریت و بانک کمتر است .
وی افزود:
انتظار داریم تا پایان سال در بخش مطالبات معوق به‌ رشد منفی برسیم که با توجه به توانایی و جدیت مسیولین و کارکنان شعبه ، این انتظار قابل تحقق است.
رسیدن به اهداف فروش اقساطی طرح برکت، وضعیت مطلوب فک رهن در قبال سپرده و پرداخت تسهیلات مشارکتی، کاهش قابل توجه بندها و ابلاغیه‌های بازرسی و افزایش فرآیند کنترل و نظارت، رتبه نخست فعال سازی سرویس های مجازی و تعداد مشتریان متمرکز از دیگر شاخص های بهبود یافته شعبه طی یکسال گذشته است.
وی در پایان اظهار کرد:
پاسخ گویی به مشتریان و راهنمایی آنان مهم‌ترین ویژگی کارمندان یک بنگاه و یا مؤسسه مالی است .اگر مراجعین به مؤسسات پولی مانند بانک از اطلاعات و مشاوره‌های کارکنان شعب استفاده کنند بی‌شک آنان اقبال و توجه بیشتری نشان خواهند داد زیرا مشاوره و راهنمایی موجب اعتماد و استمرار ارتباط مراجعین با شعبه می شود.
گفتنی است در این بازدید مدیر شعب استان از نوید نیل ساز کارمند شعبه مرکزی که سهم بسزایی در افتتاح حساب‌های صندوق پس‌انداز مسکن یکم داشته است با در نظر گرفتن پاداش مناسب تشکر و قدردانی کرد .
Last Updated 1394/11/20