Web Content Display Web Content Display

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان:

پیگیری امور در مدیریت شعب خوزستان بی نظیر است

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان، پیگیری امور و پاسخ به مکاتبات از سوی مدیریت شعب بانک مسکن خوزستان را بسیار عالی و بی نظیر توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباس پورسلان در نشستی به میزبانی مدیریت شعب استان خوزستان با بیان اینکه هدف مشترک این اداره کل و بانک مسکن در خوزستان، نهایی کردن طرح مسکن مهر و تعیین تکلیف آن است، اظهار کرد: ما مصمم هستیم؛ پرونده مسکن مهر در استان خوزستان به رغم همه مشکلاتی که پیش روی آن قرار دارد، مختومه شود تا بتوانیم طرح های جدیدی را برای توسعه و تعالی استان برداریم.

وی با تقدیر از همکاری های خوبی که از سوی مدیریت شعب استان خوزستان با این اداره کل صورت می گیرد، تاکید کرد: به رغم همه درگیری هایی که این مدیریت به خصوص در طرح های مسکن مهر و سایر طرح ها دارد، ولی نظم و انضباط بسیار مناسبی در پیگیری امور از سوی آن دیده می شود که این امر ما را به «ختم به خیر شدن» طرح های عمرانی در استان امیدوار می کند.

پورسلان با اشاره به اینکه یکی از مشکلات این اداره کل در زمینه همکاری با سایر ارگان ها، بی توجهی آنها به مکاتبات و عدم پیگیری امور است، اظهار کرد: من و همه همکاران در این زمینه همیشه مدیریت شعب استان خوزستان را مثال می زنیم که در اسرع وقت همه مکاتبات را پاسخ داده و عملکرد آنها در این زمینه مثال زدنی است و امیدواریم این نظم، الگویی برای سایر ارگان ها باشد چرا که در نهایت هدف همه دستگاه های اجرایی، خدمت به مردم و انجام امور آنها است.

مدیر شعب استان خوزستان نیز در این نشست اظهار کرد: بر اساس مصوبه مجمع عمومی بانک مسکن، قرار است بانک، فعالیت های توسعه ای خود را گسترش دهد که هم اکنون نیز ما در این راستا، گام برمی داریم.

علی اصغر نادری تصریح کرد: علاوه بر فعالیت و تعهدی که در حوزه توسعه‌ای شدن بانک مسکن در دستورکار قرار دارد، فعالیت در حوزه بازآفرینی شهری که شامل احیای بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری است نیز از جمله برنامه های مهمی است که در دستورکار قرار داده ایم.

وی افزود: با توجه به ماموریت های جدیدی که برای بانک مسکن در راستای رونق و توسعه ساخت و ساز در کشور و بازآفرینی شهری در نظر گرفته شده است، باید بتوانیم در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف طرح مسکن مهر اقدام کنیم تا بتوانیم با قدرت بیشتری طرح های جدید تعریف شده را به سرانجام برسانیم.

نادری عنوان کرد: انتظار داریم، اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان در خصوص تعیین تکلیف طرح مسکن مهر در استان خوزستان همکاری خود را افزایش دهد و به خصوص در زمینه «فروش اقساطی کردن» واحدهای مسکونی مسکن مهر ورود جدی تری داشته باشد.

Last Updated 1397/3/9